AutoMotoMuseum Lučany zve na besedu s Bohumilem Posledním

V pátek 1. března 2024 se v AutoMotoMuseu Lučany uskuteční od 17 hodin beseda s úspěčným motocyklovým závodníkem Bohuslavem Posledním.

Číst více
Tags:

Štěpán Vojtěch besedoval v lučanském Auto Moto Museu

Auto Moto Museum Na cestě v Lučanech nad Nisou přivítalo v pátek 16.2.2024 ve svých reprezentativních prostorech jednoho z nejúspěšnějších českých automobilových závodníků Štěpána Vojtěcha.

Číst více
Tags:

Přednáška v Severočeském muzeu Liberec * 27.2.2024

AUTA  &  ARCHITEKTURA, Motoristické stavby v okrese Liberec a  Jablonec nad Nisou. Tak se jmenuje nová kniha, který vyšla na sklonku roku 2023 a kterou účastníkům přednášky představí sám autor, Jaroslav Zeman.

Číst více
Tags:

Pozvánka na besedu s Davidem Pabiškou v Auto Moto Museu Lučany

Auto Moto Museum Lučany vás zve na besedu s Davidem Pabiškou, patnáctinásobným účastníkem Rally Dakar na motocyklu, která začíná 26.2.2024 od 17:0 hodin.

BESEDA JE JIŽ PLNĚ VYPRODANÁ !

Číst více
Tags:

Výstava Osobní a nákladní automobily TATRA na plakátech a prospektech

V Českých Budějovicích probíhá v Jíhočeském muzeu výstava "Tatra - nákladní i osobní automobily na plakátech a v prospektech, 1945 – 2024".

Číst více
Tags:

Beseda se ŠTĚPÁNEM VOJTECHEM V AUTO MOTO MUSEU LUČANY.

V pátek 16.2.2024 se od 17:00 hodin uskuteční beseda s automobilovým závodníkem Štěpánem Vojtěchem, účastníkem MS v rally kategorie WRC a okruhových závodů ADAC GT Masters.

Číst více
Tags:

Po 10 letech opět jedinečná akce v ČR - BRNO GRAND PRIX REVIVAL

Československému automobilovému klubu pro Moravu a Slezsko se po 10 letech opět podařil jedinečná počin, kdy pozval na Masarykům okruh do Brna ve dnech 13.-14.července 2024 jedinečnou plejádu historických závodních automobilů z celé Evropy, včetně vozů Formule 1.

Číst více
Tags:

Vlastimi "Bambas" Tomášek odešel 30.1.2024 ve věku 74 let.

Do motoristického nebe odešel již třetí mušketýr ze skupiny libereckých legend Racing Teamu Liberec, Vlastimil "Bambas" Tomášek. Pozdravuj tam nahoře Zdeňka Vojtěcha a Slávka "Švéda" Enge.

Číst více
Tags: