Setkání VW Karmann Ghia * 8.6.2024

VW Karmann Ghia Fans Club ČR zve majitele historických automobilů Volkswagen Karmann Ghia ke společnému setkání na zámku Lobeč.

Ve stejném termínu (8.červne 2024) bude na zámku Lobeč probíhat tradiční setkání historických vozidel, nazvané VETERÁNSKÉ ROJENÍ, při kterém se uskuteční na nádvoří zámeckého statku sraz VW Karmann Ghia.

Součástí programu Veteránského rojení bude nejen výstava historických vozidel, která přijedou, ale i odpolední krátká orientační jízda do blízkého okolí Kokořínska.

Na nádvoří zámku bude vyhrávat živá hudba a chybět nebude ani občerstvení a dobrá káva, prodávaná v patrovém anglickém autobusu.

Kdo vydrží do večera, budeme moci společně posedět v místním zámeckém sklípku nebo nedalekém pivovaru.

V neděli si uděláme ještě krátký výlet na zámek Stránov a kdo bude mít zájem, skončíme v továrním Muzeu Škoda Auto v Mladé Boleslavi.

Předběžná registrace není nutná.