Bremen12 01Ve sportovně-výstavním areálu Bremen Messe bylo historickými automobily, motocykly, jejich náhradními díly a příslušenstvím zaplněno hned sedm hal. Zúčastnilo se více jak 500 vystavovatelů a prodejců z mnoha zemí Evropy a vžstavu navštívilo za tři dny téměř 40 tisíc zájemců o motoristickou historii.

Bremen12 03Jako jedna z mála podobných výstav v Evropě, věnovala Bremen Classic Motorshow téměř dvě celé haly jen pro příznivce a sběratele historických motocyklů. Další dvě haly obsadily prodejci náhradních dílů, příslušenství, literatury a automobilových modelů. Zbytek hal pak do posledního místečka zaplnily především různé značkové a regionální autokluby, pořadatelé akcí, vydavatelé motoristických časopisů a dalšího nezbytného servisu pro majitele a příznivce veteránŮ.

Bremen12 04Letos se pořadatelé výstavy zaměřili na prezentaci historických automobilů a motocyklů v původním, nálezovém, jen zakonzervovaném stavu, čemuž věnovali i zajímavou výstavu téměř neznámých automobilů z depozitu francouzského Cité de l’Automobile Collection Schlumpf, ale i velmi zajímavou výstavu převážně řemenových motocyklů německé a anglické výroby.

Podrobný článek o této výstavě najdete v nejbližším časopise Motor Journal.

Další fotografie si můžete prohlédnout ve FOTOGALERII.

Bremen12 11Bremen12 12Bremen12 13Bremen12 10

Použité fotografie: Messe Bremen / Jan Rathke