Retro_2012_1Nové moderní výstaviště o devíti halách nabízí dostatečné prostory pro běžnou výstavu exponátů mnoha desítek obchodníků s veterány ale i pro prezentaci různých muzeí, klubů a případně i jednotlivců. Samozřejmě, že chybět nebude minimálně jedna plná hala s obchodníky náhradními díly, literaturou, modely, plakáty ale i dobovým oblečením a kdoví čím ještě, co by mohlo příznivce historických vozidel zajímat. Retro_2012_2Ve stupním foyer bude zřízena mimořádná výstava britských rekordních automobilů. Novinkou roku 2012 bude v hale 5 velká expozice US automobilů z let 1950 - 1980, kterou bude dopravázet nová show nazvaná "Street's Finest". Samozřejmě, že chybět nebudou ani předválečné "ameriky" a to hlavně značky Ford. Itálie bode tentokrát zastoupena ucelenou výstavou automobilů Maserati. Pro zájemce hasičské techniky zde budou k vidění vozy z 30. , čtyřicátých i 50. let. Svůj vývoj od pletacích strojů přes kola, motocykly až k automobilům zde představí značka NSU. A bude toho ještě mnohem více, co bude stát za shlédnutí.

V roce 2011 se akce Retro Classic Stutttgart zúčastnilo 1.300 vystavovatelů, představeno bylo kolem 3.200 vozidel a vidělo ji během tří dnů kolem 65.000 návštěvníků.

Retro_2012_3Retro Classics Stuttgart 2012 by jste si rozhodně neměli nechat ujít.

Jak to bylo na Retro Classics Stuttgart 2011 si můžete přečíst : ZDE

Fotografie z ročníku 2011 nasjdete také ve FOTOGALERII