Jízda veteránů pod Ještědem 2024

V sobotu, dne 25. května 2024, se bude konat již pátý ročník Jízdy veteránů. Letos opět přímo pod dominantou Liberce. Start i cíl totiž proběhne na Centrálním parkovišti P1 ve Skiareálu Ještěd, Horní Hanychov.

Kdo nebude chtít absolvovat připravenou Jízdu veteránů, může svého veterána přivézt na výstavu historických vozide, která bude probihat celý den na Centrálním parkovišti v Horním Hanychově. Nejhezčí automobily odmění Automuzeum Ferdinanda Porsche malou upomínkou.

Každá posádka Jízdy veteránů bude muset již tradičně prokázat své teoretické znalosti z prostředí veteránů i mimo ně při teoretickém testu, absolvovat se svým vozem dovednostní úkoly na čas i přesnost, a hlavně se nesmí ztratit na ca. 80 kilometrové trase určené šipkovým itinerářem nádhernou krajinou Podještědí. Na parkovišti proběhne jednoduchá jízda zručnosti.

Ani letos nebude chybět doprovodný program pro celou rodinu,  prezentace partnerů akce a samozřejmě občerstvení.

Více informací o akci včetně přihlášky najdete na: https://www.jizdaveteranu.cz/