Budapešťský Oldtimer Show 2021 je odložen na říjen 2021.

Velká maďarská výstava historických vozidel, OLDTIMERSHOW BUDAPEST, se měla uskutečnit již v dubnu 2021. Pořadatelé ale oznámili, že její termín přesouvají na 18. - 20. června 2021. Nyní přišlo oznámení, že je výstava přesunute až na 8. - 10. října 2021.

Sám hlavní pořadatel výstavy oznamuje: "Vážení přátelé milující oldtimery! Je mi velmi líto, ale díky stálému nárůstu virové krize, musíme odložit Budapešťský Oldtimershow 2021 na nový datum, a to na termín 8. - 10.října 2021. Doufám, že se v říjnu již bude vše v normálu, budou otevřené hranice a my všichni získáme zpět svou svobodu, abychom mohli opět jezdit po světě za krásnými starými auty. V duchu přátelství vám přeji hodně zdraví! Těšíme se na náš oldtimerových koníček. Pořadatel  Tamás Kiss."

Více o výstavě se můžete dozvědět (i v češtině) na: www.oldtimershow.hu