AUTOMUZEUM.CZ, Liberec - Vratislavice nad Nisou

Automuzeum v rodišti Ferdinanda Porsche v Liberci - Vratislavicích nad Nisou se věnuje historii profesora Dr. Ing.h.c. Ferdinanda Porsche, který se 3.9.1875 narodil právě v obci Vratislavice nad Nisou.

Otevřeno je každou neděli od 10:00 do 14:00 hodin

Číst více
Tags:

Muzeum sportovních vozů v Lánech je i nadále otevřeno.

I přes nepříjemnou epizodu s několika zabavenými automobily v muzeu v Lánech, patřících jednomu ze státních dlužníků, je toto jedinečné muzeum závodních vozů u nás, i nadále otevřeno.

Číst více
Tags:

Škoda Auto otevírá rodný dům Ferdinanda Porsche.

Po rozsáhlé rekonstrukci se v pátek 11. listopadu 2016, poprvé otevírá rodný dům Ferdinanda Porsche ve Vratislavicích nad Nisou široké veřejnosti. V současné době je otevírací doba pátek, sobota a neděle od 9:00 do 17:00 hodin.

Číst více

JK CLASSICS - Muzeum amerických automobilů, Lužná

Pokud jste obdivovateli velkých amerických automobilů šedesátých let, měli by jste si naplánovat návštěvu automobilového muzea, připomínající historii motorismu v čase Elvise Presley, Marilyn Monroe nebo Elizabeth Taylor.

Číst více

Tatra chce nové muzeum, stávající zachová

V Kopřivnici by mělo vyrůst ještě jedno muzeum Tatry, přičemž to stávající by mělo být zachováno. V tiskové zprávě to uvedla automobilka. Stavba druhého muzea je závislá na dotaci od Evropských fondů.

Číst více
Tags: