VETERAN.SK 7 / 2021

Již sedmé letošní číslo slovenského magazínu VETERAN SK  mi přišlo do schránky a hned mi to nedalo, abych si jej celé nepřečetl. I tentokrát jsem v něm našel velmi zajímavé čtení z historie motorismu.

Číst více
Tags:

VETERAN.SK 6 / 2021

Představuji vám další, již šesté letošní číslo slovenského motoristického časopisu o klasických vozidlech, VETERAN SK. I tentokrát najdou čtenáři na 64 stranách velmi pestré a zajímavé čtení.

Číst více
Tags:

VETERAN.SK 5 / 2021

S velikou radostí jsem otevřel poštovní schránku, ze které mi vypadlo další nové, již květnové číslo, slovenského motoristického časopisu VETERÁN.SK  Na 64 stranách na mne čekalo zajímavé čtení o různých historických vozidlech.

Číst více
Tags:

VETERÁN SK 4 / 2021

Také čtvrté číslo slovenského motoristického časopisu VETERÁN SK 4/ 2021 nabízí svým čtenářům značné mnžství zajímavého čtení z dějin motorismu, takže nezbývá, než si je koupir a přečíst.

Číst více
Tags:

VETERAN SK 3 / 2021

Třetí číslo slovenského časopisu pro příznivce historických hvozidel, VETERAN SK 3 / 2021, je opět na 64 stranách plný různých informací na téma motoristické historie.

Číst více
Tags:

SLOVENSKÝ ČASOPIS veterán.sk

Ačkoli tento slovenský časopis VETERÁN.SK, píšící o historických vozidlech, vychází již šestnáctým rokem, není v České republice stále moc známý.

Číst více
Tags: