AUTO TIP KLASSIK 7 / 2021

Sice trochu opožděně, ale itak ke mě dorazilo již sedmé číslo letošního ročníku časopisu o veteránech a youngtimerech, Auto Tip Klassik. Opět je napěchován množstvím zajímavého čtení, které potěší každého vetránistu.

Číst více
Tags:

AUTO TIP KLASSIK 6 / 2021

Kola se točí, jedeme dál. Tímto heslem začíná úvodní slovo šéfredaktora v červnového motoristického časopisu AUTO TIP KLASSIK, aby čtenářům naznačil, že coronaviré pandemie ustupuje a mi se můžeme opět polamu vracet do normálu i s historickými stroji.

Číst více
Tags:

AUTO TIP KLASSIK 5 / 2021

Již páté letošní číslo motoristického časopisu AUTO TIP KLASSIK je naplněno množštvím různých zajímavých článků o historických automobilech a youngtimerech.

Číst více
Tags:

AUTO TIP KLASSIK 4 / 2021

Letošní čtvrté číslo motoristického časopisu AUTO TIP KLASSIK je protentokrát z velké části zaměřeno na automobily Mercedes-Benz s továrním typovým označením "107", nebo také lidově zvaných "Pagoda". Na 100 stranách jsou i ale idalší zajímavé informace z historie motorismu.

Číst více
Tags:

AUTO TIP KLASSIK 3 / 2021

Už je tady letošní třetí číslo motoristického časopisu o klasických automobilech - AUTO TIP Klassik, který začal v letošním roce vycházet pravidelně každý měsíc. I tentokrát je naplněn zajímavým čtením, jak o předválečných, tak i poválečných automobilech domácí i zahraniční výroby.

Číst více
Tags:

AUTO TIP KLASSIK 2 / 2021

Podle slibu v prvním čísle, přišlo 15. února 2021 do schránek předplatitelů a do novinových stánků, letošní druhé číslo motoristického časopisu pro příznivce historických vozidel, AUTO TIP Klassik 2 / 2021.

Číst více
Tags:

Auto Tip Klassik 1 / 2021

Od ledna 2021 se motoristický magazín Auto Tip Klassik stává měsíčníkem, jehož první číslo 1/2021 najdete již nyní v trafikách nebo na benzinových pumpách.

Číst více
Tags:

AUTO TIP Klassik 5/2020

Do poštovní schránky mi přistálo nové číslo motoristického časopisu Auto Tip Klassik - Speciál * Magazín o veteránech a youngtimerech. Tak zní celý název tohoto časopisu, který z části čerpá i ze svého německého partnera.

I tentokrát je časopis o 130 stranách, za cenu 79 Kč, naplněn velmi zajímavým čtením.

Číst více
Tags: