RETRO CLASSICS BAVARIA 2019

Již po čtvrté jsme se počátkem prosince vydali na výlet do Norimberka. Ale nikoli na místní známé vánoční trhy, jak by si především ženy myslely, ale vyrazili jsme na prodejní výstavu historických vozidel, RETRO CLASSICS BAVARIA.

Číst více
Tags:

Pražská Noblesa 2018

Již po 9. se sjely historické automobily v pražských Žlutých lázních, aby si vyjely hned dvakrát Jeremenkovou ulící a poté nakonec skončily na Pražské náplavce. Odměnou byla všem vyjížďka po Vltavě historickým parníkem.

Číst více
Tags:

XX. Retro Prague Classic 2019

Je tomu již neskutečných 20 let, co jsme se poprvé účastnil soutěže historických vozidla Retro Prague Historic, tehdy ještě pořádané panem Štanglem z Holešovického výstaviště. Následně jsem jel i několik dalších ročníků a přivezl si pár krásných cen i nezapomenutelných zážitků.

Letos na velikonece, 20.4.2019, po docela dlouhé přestávce, jsem si tuto soutěž opět připomenul účastí a byl jsem opět velmi nadšen.

Číst více
Tags:

Retro Classics Bavaria 2016

Známý pořadatel největší prodejní výstavy historických vozidel v Německu, společnost Retro Classics se po deseti ročnících akce pořádané ve Stuttgartu, rozhodl expandovat i do dalších německých měst. Prvním byl Norimberk, kde ve dnech 9. - 11. prosince 2016 proběhla výstava Retro Classics Bavaria.

Číst více
Tags: