Porsche sraz na Legendách 11. a 12.6.2016

Již od prvního ročníku Legend vystavuje AUTOCULTURA ve spolupráci s Porsche Classic Clubem ČR klasické sportovní a závodní automobily Porsche, doplněné o zajímavé sportovní vozy VW se vzduchem chlazenými motory. Součástí výstavy je i každoroční sraz automobilů Porsche.

Porsche Classic Club ČR je nejstarším klubem majitelů sportovních automobilů Porsche v ČR (založen v roce 1985) a je také pořadatelem největšího Porsche setkání, pořádaného každoročně první víkend v září přímo v rodišti Ferdinanda Porsche, Liberci – Vratislavicích nad Nisou.

Letos je expozice Porsche Classic Clubu ČR na Legendách věnována 50. výročí počátku sériové výroby modelu Porsche 911 Targa a počátku výroby modelů Porsche Transaxle. Proto byly na výstavu pozváni jak majitelé s modelem Porsche 911 Targa a samozřejmě také s modely Porsche 924, 944, 928 i 968. Vítáni ale samozřejmě byli i majitelé ostatních modelů sportovních Porsche s karoserií coupé nebo cabrio. Proto již v sobotu se na stánku našeho klubu dalo napočítat téměř padesát vozů Porsche a desítka vzduchem chlazených VW. Dalších šest vozů z naší expozice si pořadatelé vybrali na hlavní výstavní louku, kde byly prezentovány ty nejzajímavější kabriolety letošních Legend.

Více informací najdete na: www.porsche-club.cz