Pozvánka na Autosporting 31.8.2019

Také v roce 2019 připravujeme v Liberci, ve sportovním areálu Vesec, velké motoristické setkání AUTOSPORTING. Pokud máte pěkného veterána, sportovní nebo i závodní automobil, zapište si do kalendáře datum 31.8.2019, a přijeďte se pochlubit. AUTOSPORTING bude probíhat celou sobotu, v čase 10 - 16 hodin.

Akce je pořádána současně s Ferdinand Porsche Festivalem, což je největší setkání sportovních automobilů značky Porsche v České republice. V posledních letech přijíždí do Vesce na dvě stovky sportovních automobilů ze Stuttgartu.

Dostatek prostoru ve sportovním areálu Vesec umožňuje současně uspořádat i velké motoristické setkání i jiných značek, nabídnout účastníkům i divákům zajímavé ukázkové jízdy a uvažujeme i o jízdách zručnosti.

Zůčastnit se mohou majitelé historických automobilů, ale i sportovních a závodních vozů různých značek. Zvána jsou k účasti i různé značkové kluby, kluby historických vozidel, nebo i celé závodní teamy.

K dobré náladě bude hrát živá i reprodukovaná hudby, příjemný moderátor představí ty nejzajímavější automobily a chybět nebude ani dobré jídlo.

Po polední přijede asi padesátka historických automobilů a motocyklů, účastníků veteránské jízdy Šimi šou.

IMG5494
DSC0010
P-Fest201502
P-Fest201503
DSC0018
IMG5522
Autosporting2015
DSC8416

Registrace vaší účasti předem není nutná. Stačí, když v sobotu 31.8.2019 přijedete v čase 10 - 12 hodin. Sportovní areál Vesec vám bude plně otevřen. Účastnický poplatek činí 100 Kč na vozidlo.

Svou účastí podpoříte celou akci a pomůžete pokrýt náklady za pronájem areálu a zajištěný program příjemné motoristické soboty.

Stejná cena bude i na parkoviště pro diváky, které bude zřízeno přímo v areálu, jen pár kroků od parkoviště vozidel účastníků.

Těšíme se na vás. Případné dotazy vám zodpoví hlavní pořadatel, Milan Bumba, tel.: 607 80 25 70, info@automuzeum.cz